Title

FAQ

Często zadawane pytania

Taping Twarzy

Przeciwwskazania

Jeżeli masz wątpliwości co do stanu swojego zdrowia, przed rozpoczęciem kursu proszę skonsultować się z lekarzem. Mimo, że ten kurs został przygotowany z wielką starannością, nie jest on poradą medyczną. Żadna informacja w tym kursie nie może być potraktowana jako porada lekarska. Autorzy oraz dystrybutorzy tego kursu nie ponoszą odpowiedzialności za ewentualne szkody mogące powstać na skutek jego stosowania. Kupując ten kurs jednocześnie potwierdzasz i zgadzasz się z powyższym.

PRZECIWWSKAZANIA:
Kurs nie nadaje się dla osób:
1. Które są po zabiegu chirurgicznym nićmi liftingującymi
2. Z chorobami skòry np. grzybicze lub wirusowe
3. Z alergią na akryl
4. Z zakrzepicą naczyniową
5. Przy wysokiej temperaturze ciała np. Gorączka
6. Po oparzeniach skórnych
7. Taśm nie można naklejać na otwarte rany
Lub innymi schorzeniami zdrowotnymi uwarunkowanymi indywidualnie, które powinny być skonsultowane z lekarzem przed rozpoczęciem tego kursu
ALERGIA

W razie wątpliwości dot. aspektu ewentualnej alergii na taśmy kinezjologiczne, proszę przykleić kawałek taśmy w pierwszej kolejności na kość policzkową i pozostawić na min. 6 godzin - jeśli występuje reakcja alergiczna, proszę natomiast odkleić taśmę.

Ciąża, Botoks, Wypełniacze etc.


OSOBY Z TRĄDZIKIEM

Jeżeli na skórze występuje trądzik różowaty lub inny, do tapowania wybieramy tylko delikatne taśmy K-active Nitto Sensitive (japońskiej produkcji).
OSOBY Z WYPUKŁYMI PIEPRZYKAMI NA TWARZY
 Miejsca na skòrze twarzy gdzie znajduja się wypukłe pieprzyki NIE powinny być oklejane taśmami kinezjologicznymi.
OSOBY Z WYPEŁNIACZAMI NA TWARZY 
 Nie powinny wykonywać masażu limfatycznego, ktòry jest pokazany w treściach kursu oraz nie powinny oklejać miejsc, w ktòrych znajduje się wypełniacz.  
POZOSTAŁE CZĘSTO ZADAWANE PYTANIA:
1. Czy taśmy nadają się dla kobiet w ciąży i podczas karmienia piersią ? Tak - nie ma w tym kierunku przeciwwskazań, jednak w razie wątpliwości co do swojego stanu zdrowia proszę zawsze konsultować się z lekarzem.  
2. Czy taśmy są odpowiednie dla osób po operacjach plastycznych twarzy? Tylko i wyłącznie po uprzednim otrzymaniu zgody lekarze prowadzącego !  
3. Czy taśmy można stosować po zastrzyku toksyną botulinową ? Tak, ale musisz poczekac az wróci Twoja mobilność mięśniowa.  
4. Czy taśmy można stosować po wypełniaczach ? Nie powinnaś oklejać okolicy, w której znajduje się wypełniacz.  
5. Czy można pozbyć się naczynek za pomocą taśm ? Nie przy pomocy taśm kinezjologicznych. Za pomocą taśm możemy wzmocnić nasza siatkę, ale to co juz pękło można usunąć tylko za pomocą lasera w gabinecie lekarskim.  
6. Czy taśmy można stosować po mezoterapii ?  Tak, po minimum 3 dniach od daty zabiegu.  
7. Czy można jeść i pić podczas noszenia taśm? Nazwa “kinesiology” oznacza “ruch”- nosząc taśmy jak najbardziej można jeść i pić.

8. Jak często nosimy taśmy? Taśmy nosimy 2-3 razy w tygodniu, nie więcej.    

KURS NIE JEST PRZEZNACZONY DLA OSÓB PONIŻEJ 18 ROKU ŻYCIA

Jakie Taśmy kupić?


TAŚMY

Taśmy jakie polecam do wykonywania tapingu twarzy to K-Active Sensitive Nitto (więcej infromacji w zakładce "Taśmy"). 
Proszę NIE używać taśm sportowych do oklejania twarzy.

Czy taping twarzy jest również dla mężczyzn?

Zacznę od tego, ze rozmiar anatomiczny i funkcja dynamiczna (ruch) mięśni twarzy różni się u obu płci. Ogólnie rzecz biorąc, masa mięśniowa kobiet, w tym mięśni twarzy, jest znacznie mniejsza niż u mężczyzn, a energia kinetyczna generowana przez te mięśnie jest porównywalnie większa u mężczyzn niż u kobiet. Skutkuje to większymi ruchami rysów powierzchniowych i wymiarowo większą mimiką twarzy u mężczyzn. Ostatecznie różnice te mogą mieć wpływ na powstawanie zmarszczek i z kolei definiują różnice we wzorcach starzenia w zależności od płci. Na przykład - ze względu na wyższy poziom tkanki tłuszczowej na poziomie podskórnym, kobiety mogą z większym prawdopodobieństwem rozwinąć drobne zmarszczki na powierzchni, w przeciwieństwie do głębszych zmarszczek obserwowanych u mężczyzn. Różnice w budowie anatomicznej u mężczyzn i kobiet oznaczają, że mężczyźni mogą wymagać większego liftingu, aby uzyskać porównywalne wyniki z kobietami. Ważne jest to żeby zrozumieć, że ma jednego sposobu dla wszystkich – czyli np. to co działa na jednego mężczyznę, niekoniecznie zadziała na drugiego. Taping twarzy oraz masaże przedstawione w moich autorskich kursach tapingu twarzy, wykonane w prawidłowy sposòb, będą pomocne w działaniu prewencyjnym przeciwzmarszczkowym, a także w pozbyciu się zmarszczek oraz obrzękòw. Jednakże, należy pamiętać, że z kursu korzysta się na własna odpowiedzialność z racji tego, że rezultaty w przypadku mężczyzn to sprawa bardzo indywidualna.

Masaż Bańkami + Tradycyjny Masaż Twarzy

Przeciwwskazania


Jeżeli masz wątpliwości co do stanu swojego zdrowia, przed rozpoczęciem kursu proszę skonsultować się z lekarzem. Mimo, że ten kurs został przygotowany z wielką starannością, nie jest on poradą medyczną. Żadna informacja w tym kursie nie może być potraktowana jako porada lekarska.
Autorzy oraz dystrybutorzy tego kursu nie ponoszą odpowiedzialności za ewentualne szkody mogące powstać na skutek jego stosowania. Kupując ten kurs jednocześnie potwierdzasz i zgadzasz się z powyższym.
LISTA PRZECIWWSKAZAŃ

Masaż Bańkami nie nadaje się dla osób:
1. po zabiegu nićmi liftingującymi
2. po zabiegu Radiesse
3. z chorobami skóry np. grzybicze, egzema, brodawki
4. ze zmianami skóry np. ropne, alergiczne
5. z ranami otwartymi na twarzy
6. z chorbami onkologicznymi, układowymi chorobami krwi, z gruźlicą
7. po oparzeniach skórnych
8. przy wysokiej temperaturze ciała np. gorączka
9. z zakrzepicą naczyniową
10. z chorobami układu limfatycznego
11. z zakaźnymi chorobami wirusowymi
12. z chorobami zapalnymi nerwu twarzowego i nerwu trójdzielnego
13. z neuropatią
14. jeśli masz podwyższone ciśnienie, nie wykonuj masażu w dni, w które przewyższa ono dopuszczalną dla Ciebie normę
13. przy przewlekłych niedowładach nerwu twarzowego i porażeniach twarzy o dowolnej etiologii
KURS NIE JEST PRZEZNACZONY DLA OSÓB PONIŻEJ 18 ROKU ŻYCIA

Osoby po zabiegach/botoksie/wypełniaczachOSOBY PO ZABIEGACH/ ZASTRZYKACH (BOTOKS)/ WYPEŁNIACZACH

Zawsze po wykonaniu jakiegokolwiek z zabiegów, skonsultuj się z lekarzem prowadzącym przed zdecydowaniem o rozpoczęciu kursu masażu bańkami.
Zasady ogólne (mogą się one różnić w zależności od warunków indywidualnych):
Stosowanie masażu bańkami po zabiegach/zastrzykach takich jak:
1.Toksyna Botulinowa/Botox/Xeomin Należy odczekać ok. 2 mies. przed rozpoczęciem masażu bańkami, bądź do czasu przywrócenia czucia mięśniowego

2.Wypełniacze o średniej gęstości na bazie kwasu hialuronowego

-bruzdy nosowo-wargowe, usta, czoło
MINIMUM 2 mies. z uwagi na mozliwość przemieszczenia się wypełniacza.

3.Gęste wypełniacze na bazie kwasu hialuronowego -podbródek, kąt żuchwy, nos, kości policzkowe
Między MINIMUM 3 mies. do 6 mies. - KONIECZNE POZWOLENIE OD LEKARZA

4.Mezoterapia/Biorewitalizacja -po zniknięciu nakłóć igłą ok. 72 godz.

5.Peeling chemiczny kwasem migdałowym
-czekamy na kompletną regenerację tkanek, żeby nie wywołać zapalenia, MINIMUM 1 mies.

Trądzik/Cera naczynkowa/ciążaOSOBY Z TRĄDZIKIEM RÓŻOWATYM/ CERĄ NACZYNKOWĄ
Tylko jeśli masaż jest wykonywany zgodnie z zaleceniami, poprawnie i precyzyjnie, a ruchy i zasysanie baniek są pod kontrolą i cały proces odbywa się zgodnie z zasadami higieny.Nie poleca się masażu bańkami przy trądziku różowatym z nadprodukcją sebum (sugeruję zacząć działania w kierunku pozbycia się problemu trądziku różowatego w pierwszej kolejności, w tym celu mogę zaprosić na Konsultacje Kosmetyczne). Pamiętaj o tym, że każdy z nas ma o indywidualne uwarunkowania, również przy cerze naczynkowej/ z trądzikiem różowatym. Z tego powodu warto wiedzieć, że podstawowym mechanizmem działania bańki chińskiej jest wywieranie podciśnienia na bardzo powierzchowne partie skóry. Skutkuje to poszerzeniem podskórnych naczyń krwionośnych, przeładowaniem ich krwią i zwiększeniem w nich ciśnienia. Takie działanie może powodować rozszerzenie naczyń. Dlatego jeśli masz obawy, bądź nie jesteś pewna czy to metoda odpowiednia dla Ciebie, skorzystaj z tradycyjnego masażu przy pomocy dłoni, rollera lub łyżek (Znajdziesz je w kursach: „Twarz Bez Zmarszczek w Każdym Wieku” oraz „Lifting Twarzy w 21 Dni”). Również w przypadku jakichkolwiek wątpliwości, powinnaś/powinieneś skonsultować się z lekarzem przed przystąpieniem do korzystania z metod masażu oraz/lub tapingu twarzy - przedstawionych w kursach na www.ZawszeMloda.com .

W przypadku trądziku, sugeruję pozbycie się problemu w pierwszej kolejności.
Jeżeli chciałabyś/ chciałbyś skorzystać z moich rad dotyczących pielęgnacji cery naczynkowej lub trądzikowej, możesz skorzystać z moich darmowych materiałów na kanale Youtube - Natural Cosmetics Reviews. Jednakże pamiętaj żeby w pierwszej kolejności zawsze kontaktować się z lekarzem, jako że treści przeze mnie zamieszczane nie są paradą medyczna i nie mogą być jako takie traktowane.
CIĄŻA Kobiety w ciąży MUSZĄ SKONTAKTOWAĆ SIĘ Z LEKARZEM przed podjęciem decyzji o stosowaniu masażu bańkami.

WIEK U osób powyżej 80 roku życia nie wykonuje się masażu bańkami.

Jakie bańki kupić?Pamiętaj, ze rodzaj i przede wszystkim jakość baniek do masażu jest jednym z najważniejszych czynników oraz inwestycją na całe lata.

To będzie Twoje główne narzędzie pracy, nie zapominaj także, że tutaj chodzi o Twoją twarz.
Przy tym konkretnym zakupie, sugeruję nie szukać “sztucznych” oszczędności i zdać się na JAKOŚĆ, a nie na ilość.
Osobiście polecam bańki z firmy Alpina Plast.
W zakładce "bańki" znajdziesz kilka linków ze sklepami, w których można kupić bańki.

UWAGA! BAŃKI MUSZĄ BYĆ SZKLANE ! (NIE silikonowe/plastikowe - tuby baniek muszą być szklane - to niezmiernie ważne !)

Taping na Cellulit

Przeciwwskazania

Przed zakupem zapoznaj się z listą przeciwwskazań: •otwarte rany 
•gorączka 
•nowotwory 
•infekcje 
•wszelkie choroby (w tym łuszczyca) 
•wszelkie zmiany skórne (np. ropne, krostkowe) 
•cukrzyca 
•niewydolność nerek 
•zakrzepica żylna 
•niewydolność serca 
•tendencja do rekacji alergicznych
•reakcje alergiczne 
•alergia na akryl
•ciąża 
•problemy z nadpotliwością


Jakie taśmy ?

Polecam taśmy K-Active lub CureTape do oklejania ciała. Kolor dowolny. Wymiary 5cm x 5m.

Płatność

Czy można zapłacić przelewem?ZAPŁATA PRZELEWEM
Jeśli preferujesz uiszczenie opłaty za kurs (NIE DOTYCZY PROGRAMU FACECHANGER) w formie przelewu prosimy o kontakt z nami na adres e-mail: biuro@zawszemloda.com

W informacji zwrotnej otrzymasz dane do przelewu oraz dalsze instrukcje.
Możliwość zapłaty w złotówkach (PLN) lub funtach (GBP)

Pomoc Techniczna

W przykadku problemów z pobraniem kursów

- Prosimy sprawdzić czy na komputerze jest wystarczająca ilość miejsca i czy folder się dobrze rozpakował (można go rozpakować np. za pomocą darmowego programu 7 zip) - Jeśli jest problem z odtwarzaniem filmòw, może to oznaczać, ze jest to problem z programem zainstalowanym na komputerze - polecamy darmowy program VLC przeznaczony do odtwarzania filmów i nagrań . - Czasem może się zdarzyć, że kurs będzie można pobrać na telefon lub iPad - jednak to zależy od tego jaki kto posiada sprzęt (na jeden może sie pobrać, a na inny nie, dlatego docelowo do pobierania kursu polecamy głównie komputer)

Program FaceChanger

Przeciwwskazania

Jeżeli masz wątpliwości co do stanu swojego zdrowia, przed rozpoczęciem kursu musisz skonsultować się z lekarzem. Mimo, że ten kurs został przygotowany z wielką starannością, nie jest on poradą medyczną. Żadna informacja w tym kursie nie może być potraktowana jako porada lekarska. Autorzy oraz dystrybutorzy tego kursu nie ponoszą odpowiedzialności za ewentualne szkody mogące powstać na skutek jego stosowania. Kupując ten kurs jednocześnie potwierdzasz i zgadzasz się z powyższym.

PRZECIWWSKAZANIA:
Kurs nie nadaje się dla osób:
1. Które są po zabiegch/ operacjach chirurgicznych
2. Z chorobami skòry np. grzybicze lub wirusowe
3. Po zabiegu nićmi liftingującymi
4. Z zakrzepicą naczyniową
5. Przy wysokiej temperaturze ciała np. Gorączka
6. Z wypełniaczami twarzy
7. Z aktywnymi zmianami trądzikowymi
8.Osoby z problemami z tarczycą powinny skonsultować się z lekarzem przed wykonywaniem ćwiczeń z szyją
9.Lub innymi schorzeniami zdrowotnymi uwarunkowanymi indywidualnie, które powinny być skonsultowane z lekarzem przed rozpoczęciem tego kursu
Kobiety w ciąży również powinny odbyć konsultację z lekarzem przed przystąpieniem to programu FaceChanger.

Płatność

FaceChanger - jest to jedyny program, za który NIE MOŻNA zapłacić przelewem. Wynika to z faktu, że nie jest to produkt cyfrowy do pobrania (w przeciwieństwie do pozostałych produktów na stronie) i jego odtwarzanie odbywa się na platformie.

Koszyk (0)

Pusty Koszyk